Стартовая >> Книги >> Правила >> Договір між членами Оптового ринку електричної енергії України

Розпорядник коштів Оптового ринку - Договір між членами Оптового ринку електричної енергії України

Оглавление
Договір між членами Оптового ринку електричної енергії України
Предмет Договору та обов'язки членів ринку
Обов'язки ДПЕ
Участь в Оптовому ринку електричної енергії
Рада
Розпорядник системи розрахунків
Розпорядник коштів Оптового ринку
Централізоване диспетчерське управління
Інфраструктура ринку
Порядок внесення змін
Юридичні терміни та умови
Сторони договору
Порядок здійснення фінансових розрахунків
Зміст попереднього та остаточного розрахунків
Порядок вступу до членів Оптового ринку електричної енергії
Заява про вступ до оптового ринку електричної енергії
Положення про надзвичайні ситуації в Оптовому ринку

8. Розпорядник коштів Оптового ринку електричної енергії

8.1. На період дії цього Договору ДПЕ (або Компетентна третя сторона), якщо його призначення не припиняється Радою відповідно до п. 6.6.2, виконує функції Розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії та має такі обов'язки та зобов'язання:

8.1.1. дотримання Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку згідно з Правилами ринку;

8.1.2. здійснення контролю за рівнем Авансових платежів членів ринку відповідно до Правил ринку або вимог Ради стосовно цього рівня;

8.1.3. оформлення повідомлень про невиконання зобов'язань за дорученням Розпорядника системи розрахунків; перетворення на готівку акредитивів, що становлять частину Авансового платежу члена ринку, та застосування цієї готівки на сплату простроченої фінансової заборгованості члену ринку;

8.1.4. ведення обліку та зберігання інформації згідно обгрунтованих вимог Аудитора ринку та Ради;

8.1.5. перегляд та рекомендації Раді про внесення змін до Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку, призначення Банкіра ринку та інших змін до відповідних частин Інструкції про порядок здійснення розрахунків;

8.1.6. надання Аудитору ринку і Раді інформації стосовно використання коштів Оптового ринку електроенергії, при дотриманні норм конфіденційності;

8.1.7. ведення транзитних рахунків Постачальників електричної енергії за регульованим тарифом.

8.2. Розпорядник коштів Оптового ринку електроенергії дотримується всіх розпоряджень про перевірку роботи, що надаються Аудитором ринку.

8.3. Рада може, з урахуванням зауважень, висловлених членами ринку, призначити наслідувача Розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії на таких умовах, що вбачаються Раді доцільними, і його призначення набирає чинності після фактичної відставки або усунення перебуваючого на посаді Розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії. Призначення нового Розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії узгоджується з НКРЕ у тримісячний термін.

8.4. Звільнення з посади Розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії, незважаючи на причину звільнення, не завдає шкоди по відношенню до прав та зобов'язань будь-якої із Сторін.

8.5. До призначення та оформлення наступного Розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії звільнений з посади Розпорядник коштів Оптового ринку електричної енергії зобов'язаний:

8.5.1. передати наслідувачу копії Програмного забезпечення та Апаратне забезпечення, що належить Розпоряднику коштів Оптового ринку електричної енергії разом з усіма правами на них;

8.5.2. передати наслідувачу усі записи, документи та інформацію, що була у володінні або під контролем Розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії, а також забезпечити навчання та підтримку системи, необхідні для застосування Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку згідно з цим Договором.

Всі пов'язані з таким процесом витрати визначаються та узгоджуються між колишнім і новопризначеним Розпорядником коштів Оптового ринку електричної енергії та Радою. Такі витрати базуються на поточній чистій балансовій вартості виробничих фондів, які передаються новопризначеному Розпоряднику коштів Оптового ринку електричної енергії, та обгрунтованих витратах на навчання, придбання ліцензій та інших витратах, пов'язаних безпосередньо з процесом звільнення Розпорядника коштів Оптового ринку електричної енергії.

8.6. Розпорядник коштів Оптового ринку електричної енергії не зобов'язаний платити за куплену електричну енергію інакше, ніж передбачено в Інструкції про порядок використання коштів Оптового ринку. 
« Державний реєстр нормативно-правових актів з охорони праці   Изменения и дополнения к Учеба и проверка знаний работников предприятий электроэнергетики по вопросам охраны труда, пожарной безопасности и технической эксплуатации »
электрические сети