Стартовая >> Книги >> Правила >> Договір між членами Оптового ринку електричної енергії України

Розпорядник системи розрахунків - Договір між членами Оптового ринку електричної енергії України

Оглавление
Договір між членами Оптового ринку електричної енергії України
Предмет Договору та обов'язки членів ринку
Обов'язки ДПЕ
Участь в Оптовому ринку електричної енергії
Рада
Розпорядник системи розрахунків
Розпорядник коштів Оптового ринку
Централізоване диспетчерське управління
Інфраструктура ринку
Порядок внесення змін
Юридичні терміни та умови
Сторони договору
Порядок здійснення фінансових розрахунків
Зміст попереднього та остаточного розрахунків
Порядок вступу до членів Оптового ринку електричної енергії
Заява про вступ до оптового ринку електричної енергії
Положення про надзвичайні ситуації в Оптовому ринку

7. Розпорядник системи розрахунків

7.1. На період дії цього Договору ДПЕ виконує функцію Розпорядника системи розрахунків, якщо його призначення не припиняється за рішенням Ради відповідно до п. 6.6.2.

7.2. Відповідальність.

Розпорядник системи розрахунків, згідно з цим Договором, має такі загальні обов'язки, зобов'язання та відповідає за:

7.2.1. дотримання Правил ринку та Інструкції про порядок здійснення розрахунків;

7.2.2. забезпечення надійності функціонування енергосистеми;

7.2.3. підготовка балансів та звітів відповідно до Інструкції про порядок нарахування та обліку витрат;

7.2.4. надання пропозицій Раді щодо внесення змін до цього Договору, Правил ринку та Системи забезпечення функціонування ринку;

7.2.5. виконання розпоряджень Ради (які були погоджені НКРЕ відповідно до умов даного Договору) та розробку Робочих програм для їх впровадження;

7.2.6. ведення обліку та зберігання інформації, що може стати в нагоді Аудитору ринку або Раді;

7.2.7. та виконання інших функцій, згідно з умовами цього Договору.

7.3. Розпорядник системи розрахунків повинен забезпечити, щоб Система забезпечення функціонування ринку відповідала Правилам ринку (як частина зобов'язань ДПЕ). Розпорядник системи розрахунків зобов'язаний негайно сповіщати Раду та НКРЕ про виявлені недоліки або помилки.

7.4. Розпорядник системи розрахунків купує та продає електричну енергію, як визначено в Правилах Оптового ринку електричної енергії, і його відповідальність обмежується тільки дотриманням Правил ринку.

7.5. З урахуванням зауважень, висловлених членами ринку, Рада може призначити наслідувача Розпорядника системи розрахунків на тих умовах, що вбачаються Раді доцільними, і його призначення набуває чинності після фактичної відставки або усунення перебуваючого на посаді Розпорядника системи розрахунків. Призначення нового Розпорядника системи розрахунків узгоджується з НКРЕ у тримісячний термін.

7.6. Звільнення з посади Розпорядника системи розрахунків, незважаючи на причину звільнення, не впливає на права та зобов'язання Сторін.

7.7. Після призначення і оформлення наступного Розпорядника системи розрахунків, звільнений з посади Розпорядник системи розрахунків зобов'язаний:

7.7.1. передати наслідувачу копії всього Програмного та Апаратного забезпечення, що належать Розпоряднику системи розрахунків, разом з усіма правами на них;

7.7.2. передати наслідувачу всі записи, документи та інформацію, що була у володінні або під контролем Розпорядника системи розрахунків, а також при необхідності забезпечити навчання та підтримку системи.

Витрати, пов'язані з цим процесом, визначаються та узгоджуються між колишнім і новопризначеним Розпорядником системи розрахунків та Радою. Такі витрати базуються на поточній чистій балансовій вартості виробничих фондів, які передаються новопризначеному Розпоряднику системи розрахунків, та обгрунтованих витратах на навчання, придбання ліцензій, та інших витратах, прямо пов'язаних з процесом звільнення Розпорядника системи розрахунків. 
« Державний реєстр нормативно-правових актів з охорони праці   Изменения и дополнения к Учеба и проверка знаний работников предприятий электроэнергетики по вопросам охраны труда, пожарной безопасности и технической эксплуатации »
электрические сети